• پنج شنبه،26 فروردین 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 56
   کد: 204752
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد در نشست مردمی با ساکنان شهرک شهید باهنر:

   شورای پنجم در خدمت پروژه‌های مناطق کم‌برخوردار است/ عزم ویژه مدیریت شهری برای حل مشکلات مناطق پیرامونی

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد گفت: شورای پنجم تاکنون از هیچ کمک و حمایتی برای بهبود وضعیت این مناطق مضایقه نکرده و از پروژه‌های ویژه این نقاط شهر حمایت می‌نماید.

   شورای پنجم در خدمت پروژه‌های مناطق کم‌برخوردار است/ عزم ویژه مدیریت شهری برای حل مشکلات مناطق پیرامونی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، علیرضا شهریاری، صبح امروز در نشست مردمی که با ساکنان شهرک شهید باهنر در حسینیه جوانان قمر بنی‌هاشم، برگزار شد، اظهارکرد: بسیار خرسندیم که فردی جوان به‌عنوان شهردار در راس شهرداری مشهد قرار گرفته و پیوسته در تمام طول شبانه‌روز برای بهبود وضعیت شهر تلاش می‌کند.

   وی با بیان اینکه براساس گزارش ارائه شده از سوی شهردار به شورای شهر، ایشان 85 پروژه برای مناطق کم‌برخوردار مشهد تعریف کرده‌ است، گفت: شورای پنجم از هیچ کمک و حمایتی برای بهبود وضعیت این مناطق مضایقه نکرده و نمی‌کند؛ با تکیه بر سیاست توسعه متوازن و عدالت‌محور، بخشی زیادی از درآمدهای مناطق پردرآمد مشهد در مناطق پیرامونی هزینه می‌شود.

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: شورای شهر مشهد در خدمت پروژه‌های مناطق کم‌برخوردار است و در بحث بودجه نیز اعتبارهای مورد نیاز پروژه‌ها را تامین می‌کنیم.

   شهریاری در ادامه با تاکید بر لزوم پایبندی به تعهدات و وعده‌هایی که به مردم داده می‌شود، افزود: قول‌هایی باید داد که بتوان آنها را عملیاتی کند؛ تمامی اعضای شورای شهر در خدمت ساکنان مناطق کم‌برخوردار و پیرامونی مشهد هستند و امیدواریم همه باهم بتوانیم با تقسیم کار و تعامل و همکاری نسبت به حل مشکلات این مناطق اقدام کنیم.

   وی تصریح کرد: باید توجه داشت که همه مشکلات را به یکباره نمی‌توان حل و فصل کرد ولی به شکل مقطعی و گام‌به‌گام آنها را برطرف کنیم.

    

   تعداد بازدید: 56
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 875    بازدید کنندگان دیروز: 2910    کل بازدید ها : 6,440,830
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد