• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 78
   کد: 207948
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲
   نایب رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد در حاشیه بازدید از تقاطع غیرهمسطح مصلی:

   پروژه‌های عمرانی، درکنار توسعه شهر، موجب امیدآفرینی و بهبود معیشت مردم می‌شود

   نایب رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد گفت: عمده پیمانکاران فعال در پروژه‌های عمرانی، پیمانکاران بومی و مشهدی هستند و لذا اشتغالی که از این طریق ایجاد می‌شود، آن هم در شرایط رکود حاکم بر کشور، اهمیتش به مراتب بیشتر از پروژه است.
   پروژه‌های عمرانی، درکنار توسعه شهر، موجب امیدآفرینی و بهبود معیشت مردم می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احمد نوروزی و سیدمحسن حسینی‌پویا، رئیس و نایب رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد صبح امروز از پروژه درحال احداث تقاطع غیرهمسطح مصلی بازدید کردند.

   حسینی‌پویا در حاشیه این بازدید گفت: بسیار خرسندیم که علیرغم شرایط نامساعد جوی و بارش برف، عملیات عمرانی این پروژه و دیگر پروژه‌های شهری با قوت درحال اجراست و خللی در روند آن‌ها پیش نیامده است.

   وی با بیان اینکه پروژه تقاطع غیرهمسطح مصلی تاکنون 55 درصد پیشرفت داشته است، افزود: براساس گزارش ارائه شده از سوی پیمانکار، پروژه تا اسفندماه سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید و مشکلات عمده ترافیکی این محدوده برطرف می‌شود.

   حسینی‌پویا فعال بودن پروژه‌های عمرانی سطح شهر را نشان‌گر خوبی دانست و اظهارکرد: این پویایی، مشهد را به یک کارگاه عمرانی تبدیل کرده است.

   نایب رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد با بیان اینکه عمده پیمانکاران فعال در پروژه‌های عمرانی، پیمانکاران بومی و مشهدی هستند و لذا اشتغالی که از این طریق ایجاد می‌شود، آن هم در شرایط رکود حاکم بر کشور، اهمیتش به مراتب بیشتر از پروژه است، گفت: بخش عمده‌ای از معیشت مردم به بهانه همین پروژه‌های شهرداری رونق پیدا‌ می‌کند و بهره‌برداری از آنها نیز برای شهروندان امیدآفرین است.

   حسینی‌پویا همچنین افزود: امیدواریم زنجیره پروژه‌های شهرداری همچنان برای ساخت‌وساز فعال باشد و زندگی مردم از حیث معنوی و مادی رونق پیدا کند.

   وی با اشاره به پروژه تقاطع غیرهمسطح مصلی که در منطقه کم‌برخوردار مشهد قرار دارد، تصریح کرد: این پروژه موجب رونق دوباره منطقه خواهد شد و زندگی ساکنان بومی را هم بهبود خواهد داد، امیدواریم در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.

   تعداد بازدید: 78
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 6911    بازدید کنندگان دیروز: 2136    کل بازدید ها : 6,215,935
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد