• پنج شنبه،26 فروردین 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 45
   کد: 209641
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد در بازدید از برخی پروژه‌های عمرانی سطح شهر:

   حل گره ترافیکی دیگری در شهر مشهد با بهره‌برداری از دوربرگردان شهید برونسی/ عمده پروژه‌های عمرانی در همین دوره مدیریت شهری به بهره‌برداری خواهند رسید

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد با بیان اینکه پروژه‌های عظیم عمرانی در سطح شهر فعال است که بیشتر آنها با توجه به برنامه‌ زمان‌بندی تا پایان شورای پنجم به بهره‌برداری خواهد رسید، گفت: در شرایط رکود و تحریم و تنگناهای مالی، مشهد به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده که امیدواریم با بهره‌برداری از آنها آرامش بیشتری برای عموم مردم فراهم شود.
   حل گره ترافیکی دیگری در شهر مشهد با بهره‌برداری از دوربرگردان شهید برونسی/ عمده پروژه‌های عمرانی در همین دوره مدیریت شهری به بهره‌برداری خواهند رسید

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، علیرضا شهریاری در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون عمران‌، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد از پروژه‌های تقاطع غیرهمسطح آزادگان و پارکینگ زیرسطحی آزادی، اظهارکرد: در ابتدا باید تلاش‌های مستمر مجموعه مدیریت شهری مشهد و دست‌اندرکاران پروژه‌‎های عمرانی شهر تشکر نمود چراکه بی‌وقفه برای رفاه و آسایش شهروندان مشهدی و زائران بارگاه منور رضوی درحال تلاش هستند.

   وی با بیان اینکه پروژه‌های عظیم عمرانی در سطح شهر فعال است که بیشتر آنها با توجه به برنامه‌ زمان‌بندی تا پایان شورای پنجم به بهره‌برداری خواهد رسید، گفت: در شرایط رکود و تحریم و تنگناهای مالی، مشهد به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده که امیدواریم با بهره‌برداری از آنها آرامش بیشتری برای عموم مردم فراهم شود.

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد در ادامه با اشاره به پارکینگ زیرسطحی آزادی افزود: این پروژه در کنار پروژه دوربرگردان شهید برونسی و همچنین تقاطع آزادگان پیشرفت خوبی داشته و با بهره‌برداری از آن نازیبایی ایجاد شده برای پارک ملت که در گذشته شاهد بودیم، به بهترین شکل ساماندهی می‌شود.

   شهریاری درخصوص دوربرگردان شهید برونسی نیز تصریح کرد: دوربرگردان برونسی پس از بهره‌برداری نقش بسزایی در تسهیل دسترسی شهروندان به بزرگراه امام‌علی(ع) و همچنین بزرگراه آیت ا... هاشمی رفسنجانی خواهد داشت و یکی دیگر از گره‌های ترافیکی شهر برطرف می‌شود.

   تعداد بازدید: 45
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 850    بازدید کنندگان دیروز: 2910    کل بازدید ها : 6,440,805
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد