• یکشنبه،10 اسفند 1399
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 228
   کد: 152856
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای در نشست فضیلت شنیدن با حضور روحانیون مطرح کرد:

   اداره بهتر شهر، با بهره‌گیری از بخش های مختلف جامعه

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای در نشست فضیلت شنیدن که با حضور روحانیون برگزار شد، گفت: یکی از مشی های اساسی شورای پنجم، استفاده و بکارگیری از بخش های مختلف جامعه در جهت اداره بهتر شهر است.
   اداره بهتر شهر، با بهره‌گیری از بخش های مختلف جامعه

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی در چهارمین نشست «فضیلت شنیدن» که با حضور روحانیون و ائمه جماعات شوراهای اجتماعی محلات مشهد برگزارشد، اظهارکرد: هدف شورای پنجم شهر مشهد از برگزاری این جلسات شنیدن صدای اقشار مختلف جامعه است.

   وی افزود: در فاز نخست این طرح، فضیلت شنیدن را دنبال می‌کنیم و تمام نکات مطرح شده در جلسه، اعم از بحث های عمومی و کلی ارائه شده و بحث های مصداقی و جزئی ثبت می‌شود و در پیگیری های خود این مطالب را به نتیجه خواهیم رساند؛ در فاز دوم طرح که «فضلیت پاسخگویی» است، پاسخگوی اقدامات انجام شده خواهیم بود.

   اصولی با بیان اینکه شورای شهر و کمیسیون فرهنگی شورا یک مشی و راهبرد اساسی را دنبال می‌کند و آن، بکارگیری و کمک‌گیری از بخش های گوناگون جامعه در حوزه های مختلف برای اداره بهتر شهر است، گفت: روحانیت به جهت مردمی بودن و اعتماد و اعتباری که درمیان مردم و جامعه داراست، از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار است؛ دغدغه‌مندی ایشان در زمینه های دینی و مسائل مذهبی و اسلامی نسبت به دیگر اقشار جامعه متفاوت است و به همین‌خاطر می‌توانند مجموعه مدیریت شهری را در این خصوص یاری نمایند.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا با تاکید بر اینکه از نظرات تمامی اقشار جامعه استفاده خواهد شد، تصریح کرد: یکی از مطالبات روحانیون محترم پخش اذان در سطح شهر است، به همت سازمان فاوا شهرداری به زودی تابلوهای اذان گو در چهارراه های اصلی نصب خواهد شد و در آینده نیز تعداد آنها افزایش خواهد یافت.

   اصولی در پایان گفت: دغدغه‌مندی شما مورد توجه شورای پنجم شهر مشهد بوده و از نظرات شما در جهت اداره بهتر شهر بهره خواهیم برد. 

   تعداد بازدید: 228
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2074    بازدید کنندگان دیروز: 1853    کل بازدید ها : 6,334,813
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد