• یکشنبه،10 اسفند 1399
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 230
   کد: 155038
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهددر نشست فضیلت شنیدن با اعضای شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی تاکید کرد؛

   نسبت به سلایق و برداشت های جامعه باید نگاهی متعادل داشت

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد گفت: مشهد دارای بیش از 3 میلیون نفر جمعیت با تنوعی از سلایق تعریف شده در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی است، از این‌رو نسبت به این سلایق و برداشت‌ها باید نگاهی متعادل داشت.
   نسبت به سلایق و برداشت های جامعه باید نگاهی متعادل داشت

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی در هفتمین جلسه فضیلت شنیدن که با حضور اعضای شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی برگزار شد، اظهارکرد: درخصوص مباحثی که در حوزه فرهنگی مطرح شدند توضیحات مفصلی، در جلسه بعدی که با عنوان فضیلت پاسخگویی برگزار خواهد شد، ارائه می‌شود.

   وی با بیان اینکه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد دو راهبرد اصلی را در حوزه فرهنگی دنبال می‌کند، گفت: در وهله بدنبال توجه و تمرکز بر حوزه ماموریتی مجموعه مدیریت شهری و حل مسائل و معضلات این مجموعه و سطح شهر با بهره‌گیری از ابزار فرهنگ، فرهنگسازی و تسهیل‌گری هستیم.
    
   اصولی خاطرنشان کرد: راهبرد بعدی، تعادل بخشی و متعادل کردن فضای فرهنگی در راستای راهبرد اصلی است؛ بدین معنا که در شهر مشهد با بیش از 3 میلیون نفر جمعیت و بعنوان دومین کلانشهر مذهبی جهان، تنوعی از سلایق و برداشت‌ها در چارچوب تعریف شده نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود دارد لذا نسبت به این سلایق و برداشت‌ها باید نگاهی متعادل داشت و تعادل بخشی در این فضا بوجود آوریم.
    
   وی توجه ویژه و صرف به یک بخش مشخص را برهم زننده تعادل دانست و گفت: چنین اقدامی بعنوان آسیب و معضل شناخته می‌شود و باعث خواهد شد در مسیر خدمت‌رسانی و اثرگذاری و اثربشخی بر ذهن و فکر و اندیشه شهروندان دچار مشکلاتی شویم؛ به همین خاطر تعادل‌بخشی هدف اصلی ماست.
    
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در بخش پایانی سخنان خود ضمن ابراز خرسندی از این نشست، گفت: بواسطه چنین اقداماتی بلوغ در بین نخبگان و مجموعه فعالان سیاسی و اجتماعی بوجود می‌آید که بتوانند کنار یکدیگر به بحث و گفتگو بپردازند و نگاه هم‌افزا، همکاری و مشهدمحور در شهر و بین ما نهادینه شود.
   تعداد بازدید: 230
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2076    بازدید کنندگان دیروز: 1853    کل بازدید ها : 6,334,815
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد