• یکشنبه،10 اسفند 1399
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 187
   کد: 160236
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸
   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد در یازدهمین نشست فضیلت شنیدن:

   در چارچوب قانون حامی شرکت‌های حمل‌ونقلی هستیم

   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در چارچوب قانون حامی شرکت‌های حمل‌ونقلی هستیم و هر اقدامی که بتوانیم در چارچوب قانون برای شرکت‌های حمل‌ونقل پایانه‌های مسافربری مشهد، انجام خواهیم داد.
   در چارچوب قانون حامی شرکت‌های حمل‌ونقلی هستیم

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، مجتبی بهاروند در یازدهمین نشست فضیلت شنیدن که با حضور جمعی از مدیران شرکت‌های پایانه‌های مسافربری مشهد مقدس برگزار شد، اظهار کرد: من به‌شخصه از خانواده حمل‌ونقل هستم و هر اقدامی که بتوانم در چارچوب قانون برای شرکت‌های حمل‌ونقل پایانه‌های مشهد انجام دهم، انجام خواهم داد.
   وی بابیان اینکه ما نماینده مردم هستیم، افزود: اگر قرار شد در بین شما و شهرداری قرار گیرم آنجایی که حق با شهرداری است از آن حمایت می‌کنم و آنجایی که حق با شماست قطعا از شما حمایت خواهم کرد.
   بهاروند با اشاره به قرارداد شرکت‌های حمل‌ونقلی با پایانه مسافربری امام رضا (ع) بیان کرد: قرارداد شرکت‌ها تا پایان امسال اعتبار دارد و امیدواریم قبل از انعقاد قرارداد جدید به یک جمع‌بندی دقیق دست‌یابیم که روال آن‌هم متفاوت با قبل باشد.
   رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه اگر شرکت‌های حمل‌ونقلی نباشند قطعا پایانه‌ای هم وجود ندارد، گفت: پایانه مسافربری زمانی وجود دارد که شرکت‌های حمل‌ونقلی چرخشان بچرخد و در این راستا قطعا از این شرکت‌ها حمایت می‌کنیم.
   وی در پایان گفت: پیشنهاد می‌کنم یک کارگروه از شرکت‌های حمل‌ونقلی، پایانه و بنده شکل گیرد تا در هر جلسه یکی از مشکلات حل شود.
   گفتنی است، پیشنهاد راه‌اندازی این کارگروه با استقبال همه اعضا مواج گردید و قرار بر این شد در هفته آینده اولین جلسه کارگروه تشکیل شود.

    

   تعداد بازدید: 187
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2205    بازدید کنندگان دیروز: 1853    کل بازدید ها : 6,334,944
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد